Welcome, visitor! [ Login

 

İdil Alımlı Escort İdil

  • Tarafından: 17 Haziran 2020 02:29

Seks bağımlılığı alanında da uzman olan 13 yazar, “Paramparça Bir Kalbi Onarmak – Seks Bağımlılarının Ortakları için bir rehber” yazmak için bir araya geldi. Her biri sadece eğitim değil, aynı zamanda seks bağımlılığını içeren son derece zor bir duruma yakalananlar için ilham verici bir netlikle yazdı.

Kitap iki bölüme ayrılmıştır. Birincisi seks bağımlılarının ortakları, ikincisi belirli durumlar içindir.

Kitap, seks bağımlılığını tanımlayan bir bölümden başlayarak, ağrıyı azaltacak ve umarım gelecekte güven ve dürüstlük inşasına yol açacak olan bağımlı tarafından uygun bir açıklamanın önemini tartışmaya devam ediyor.

Seks bağımlılarının ortaklarının genellikle cevaplardan daha fazla sorusu vardır ve yazarlar durumun düzelip düzelmeyeceği, ilişkide kalmaya veya ayrılmaya nasıl karar verileceğine dair birkaç soruya değinmektedir. Ayrıca partnerin cinsellik konusunu ele alır, güvende kalır, sınırlar koyar ve kişisel bakımın uygulanmasını sağlar.

Bir bölüm, on iki adımlı bir programda bulunabilecek güçlü yanları açıklamaktadır.

Kitabın belirli durumlarla ilgilenen ikinci bölümünde, çiftin çocuklarıyla nasıl bilgi paylaşılacağı gibi aile sorunları ele alınmaktadır. Bütün bir bölüm, bağımlılığın küçük çocuklara çekildiği durumlara odaklanmaktadır. Eşcinsel çiftlerde Sadakatsizlik ve cinsiyet bağımlılığı ile ilgili konular “Eşim Eşcinsel mi?”

Kitabın son iki bölümü ilişkiden ayrılmak ve ilişkide kalmakla ilgilidir. Her biri, bireylerin sağlıklı seçimler yapmasına yardımcı olacak stratejiler sunar.

Kitabın sonunda, iyileşmekte olanları destekleyen kuruluşların ve bursların bir Kaynak Rehberi olan “Anonim Seks Bağımlılarının On İki Adımı”, kitabın sonunda bulunabilir.

“Paramparça Bir Kalbin Onarılması” na katkıda bulunan yazarlar, hem seks bağımlılığı ortakları hem de terapistler için değerli olan dürüst ve yardımcı stratejiler sunarlar.

Sevdiğiniz birinin gizlice faaliyetlere karıştığını öğrenmek çok travmatik ve kafa karıştırıcı olabilir. Bu kitap, ne yapacağından veya nasıl kurtulacağından emin olmayanlar için sadece destek değil, aynı zamanda bilgelik de sağlar. Bilgiler açıktır ve tavsiye bilgelik ile doludur.

Bu kitabı mücadele edenler ve onlara yardım etmek isteyenler için tavsiye ederim.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply