Welcome, visitor! [ Login

 

Cizre Sakso Seven Escort Feride

  • Tarafından: 5 Haziran 2020 17:41

Kama Sutra, aslında Sanskritçe yazılmış, doğru ya da yanlış cinsel yönleriyle çok yakından ilişkili olan eski bir metindir. Kitapta yedi parçaya ayrılmış otuz altı bölüm var.

Giriş bölümü kitabın içeriğinin bir tanımını, yaşamın üç önceliğinin ve amacının bir açıklamasını, bilginin nasıl elde edileceğini ve bir “iyi yetiştirilmiş kasaba” için doğru davranışı içerir. Ayrıca sevgilinin görevlerini yerine getirmesine yardımcı olan “aracılar” üzerine notlar da vardır.

İkinci bölüm olan Türsel birliktelik, kitabın çoğu insanın merak ettiği kısmıdır. İstek uyarımı ve farklı kucaklama, okşama ve öpücük türleri hakkında açıklamalar var. Türsel aktivitelerde tırnakların ve dişlerin kullanımı için talimatlar vardır. İnleme ve cinsel ilişki sırasında kadın vücudunun konumlandırılması da bir konudur. Ön sevişme, cinsel ilişki sırasında ve sonrasındaki davranışlar tartışılır. Altmış dört farklı seks eylemi ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Üçüncü bölüm bir eş edinmeyle ilgilidir. Ayrımlı evlilik türleri tartışılmaktadır. Bir kadının nasıl rahatlayacağı, elde edileceği, yönetileceği ve evleneceği hakkında açıklamalar yapılır. Yemekağıdaki dördüncü bölüm, ona sahip olduğunuzda o eşle ne yapacağınızı ele almaktadır. Buna uygun tedavi ve görgü kuralları dahildir.

Beşinci bölüm diğer insanların eşleriyle ilgilidir. Her iki cinsiyetin davranışı ele alınmaktadır. Forumlar ve ilişkilerle ilgili görgü kuralları ayrıntılı olarak tartışılmaktadır. Bir sonraki bölüm nezaketçilere ayrılmıştır – daha spesifik olarak, seks işçinizi nasıl seçeceğiniz, ödeyeceğiniz ve tutacağınız. Nihayet bölüm, fiziksel çekicilik ve güçlü cinsel güven yoluyla başkalarını nasıl çekeceğini açıklamaktadır.

Metin, purusharthas olarak bilinen şeyi veya yaşamın dört ana hedefini vurgular. Birincisi dharma veya erdemle yaşama eylemidir. İkincisi Arkaha, maddi refahla ilgilenir. Kama erotik ve estetik zevklerle ilgilidir. Moksha yaşam ve ölüm döngüsünden kurtulmak yoluyla kurtuluştur. İlk üç hedefe günlük hayatta ulaşılabilir ve önemine göre sıralanır (evet, seks en az önemlidir).

Kama Sutra tanım gereği tantrik bir metin değildir, çünkü bu eylemlere eşlik edecek kutsal ayinleri tartışmaz. Ancak tantra’yı takip eden birçok kişi kitabı tantrik ritüellerini kurabilecekleri bir rehber veya başlangıç ​​noktası olarak kullanmaktadır. Bu kitapta yer alan cinsellik, Kama nosyonuna karşılık gelir.

Dini bir doğası olmasına rağmen, Kama Sutra dünyadaki hemen hemen her dile çevrilmiştir. Kitabın, okuyucunun tarif edilene ulaşmasına yardımcı olmak için genellikle ayrıntılı çizimler veya resimler içeren cinsel yönleri içeren değiştirilmiş versiyonları bulunmaktadır. Bu tür metinsel düzenleme kitabın genel noktasını kaldırır, yani cinsellik – haklı olarak yaşamın hedeflerinden biri – en önemli hedef değildir ve ondan önce gelen hedefler dikkate alınarak ele alınmalıdır.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply